• Новости
 • Цікаві українські матеріали

  Опубликовано: 13.03.2017

  видео цікаві українські матеріали

  "Князівство Медведчука" || Матеріал Максима Опанасенка для "Слідства.Інфо"

  Не дивлячись на те, що з усіх боків українцям намагаються довести, що вони ні на що не здатні, що найкращий вихід для их – «валити з цієї країни якомога швидше», що дивитися в Україні немає на що і світові на нас начхати, цифри статистики та факти говорять нам речі полностью протилежні, перейдите сюда цікаві українські матеріали.

  Найбільша країна, що знаходиться в Європі. Країна, що займає 0, 41% світової території суші, в якій мешкає 0, 85% населення планети та яка приносить 0, 20% світового валового національного продукту. Країна, на території якої зосереджена чверть всіх запасів чорнозему на Землі. Країна, яка заходить до трійки найбільших постачальників ячменю, є одним з найпотужніших виробників зерна та разом із Францією, Німеччиною та США є одним з найбільших виробників цукрового буряка. Наша країна заходить до сімки найпотужніших у світі виробників рослинної олії, свинини, цукру та картоплі. Сотні видатних українців були та залишаються творцями світової історії. Живописцы та науковці, політики та композитори, актори та письменники – всі вони дають нам можливість за кордоном чи внутри себя вдома з гордістю сказати: «Я – українець! »

  Перші в світі

  Українці, а саме конструкторське бюро Антонова, розробили літак із найбільшою у світі вантажопідйомністю — Ан-225 «Мрія». Спочатку він проектувався для транспортування космічних кораблів. Наразі «Мрія» виконує комерційні вантажні перевезення.


  "Східний кур'єр" II Матеріал Дмитра Бондара для "Слідства.Інфо"


  Воєнні інтертуристи ІІ Матеріал зі Львова для "Слідства.Інфо"

  Новости

  rss